Dňa 27.1.2018 sa v Turzovke konal prvý ročník North Side plesu!

Späť na domovskú stránku

Najlepší spôsob ako sa zabaviť počas fašiangov a oddýchnuť si od tvrdej práce je ples. Preto tento víkend North Side organizoval svoj nultý ročník frisbee plesu v kultúrnom dome v  Turzovke. Večer plný zábavy doprevádzanej hudbou, bol okorenený vtipnými scénkami, spomienkami na krásy a úspechy nášho klubu, chutným jedlom a obslužným barom. Samozrejme nesmela chýbať ani tombola plná cien.

Chceme týmto spôsobom poďakovať všetkým účastníkom, sponzorom a hlavne organizátorom za neskutočnú akciu. Stretlo sa množstvo úžasných ľudí, či už športovcov, milovníkov športu ale aj mnohých iných a vytvorilo z tohto plesu krásny večer plný zábavy, radosti a nových priateľstiev. Nečakali sme, že rozličné vekové kategórie a ľudia, ktorí sa predtým možno ani v živote nevideli dokázali za krátku chvíľku vytvoriť úžasnú partiu! Užili sme si to naplno a tešíme sa na vás opäť o rok!

Kontaktuj nás

Chceš prísť na tréning , zaujíma ťa viac náš klub alebo sa chceš len niečo spýtať ?