Na Halových Majstrovstvách Slovenska v Mixe reprezentovali North Side 4 tímy

Späť na domovskú stránku

Záver halovej sezóny tvorili Halové majstrovstvá Slovenska v mixovej kategórii, ktoré sa odohrali v Senici. Zorganizované boli vďaka tímu Kus plastu Senica napriek neskoršiemu termínu. Náš klub na toto podujatie vyslal dokonca 4 tímy.
Najmladšiu časť nášho zoskupenia tvoril tým North Side D (U17). Tento manšaft spojený prevažne z hráčov ZŠ Klokočov, pre ktorých to bol ich prvý turnaj, bol doplnení šikovnými Outsiterskými juniormi a vybojoval 6. miesto.
ZostavaNorth Side C tímu doplnená posilami z tímu Baníku lásky. Po sympatických výkonov si odnáša 5. miesto.
Zostava North Side B tímu, ktorý si z turnaja odnáša 4. miesto.
Zostava North Side A – tento výber si z turnaja odnáša Bronzové medaile a taktiež cenu Spirit of the Game spoločne s Kus plastu B!

Kontaktuj nás

Chceš prísť na tréning , zaujíma ťa viac náš klub alebo sa chceš len niečo spýtať ?