Kvalifikácia na halové majstrovstvá Slovenska

Späť na domovskú stránku

Na tento turnaj v Senici postavil North Side dva tímy. Tím North Side A podal naozaj skvelé výkony a zlato mu uniklo o chlp – vo finále podľahol Bratislavskému tímu Outsiterz, teda skončil na 2. mieste zo šiestich tímov. Tím North Side B sa skladal z mladých juniorov, ktorí prišli hlavne nazbierať skúsenosti, a našich už ostrieľaných handleriek a v kategórii tyro tímov sa umiestnil na 4. mieste zo šiestich tímov. Poďakovanie patrí tímu Kus Plastu, ktorý už tradične tento turnaj zastrešuje. Garantom pre dobré výsledky v nasledujúcej sezóne je pre nás ELITE GYM Raková kde trávime väčšinu času našej zimnej prípravy. Za podporu nášho klubu ďakujeme a tešíme sa zo vzájomnej spolupráce.

Kontaktuj nás

Chceš prísť na tréning , zaujíma ťa viac náš klub alebo sa chceš len niečo spýtať ?