Úspešný druhý ročník Kysuckého turnaja

Späť na domovskú stránku

Dňa 7.7.2018 náš tím zorganizoval už druhý ročník Kysuckého turnaja. Zúčastnilo sa ho celkom 9 kysuckých miest a obcí, ktoré mali možnosť zabojovať o zlato a titul majstra Kysúc. Táto skvelá akcia by sa neuskutočnila nebyť organizátorov a sponzorov, preto by sme sa touto cestou radi poďakovali všetkým hráčom za účasť a všetkým, ktorí sa podieľali na tomto turnaji. Menovite ďakujeme ZŠ Klokočov za zapožičanie aparatúry, rodičom Kubačákovým za skvelý guláš a výčap, Tatranu Turzovka za areál, mestu Turzovka, Slovenskej asociácii frisbee a Discline za ceny.

Finálne umiestnenie:

1.Korňa
2. Staškov
3. Turzovka – starí
4. Čadca
5. Klokočov
6. Zákopčie
7. Turzovka – Vyšný koniec
8. Podvysoká
9. Makov a Vysoká nad Kysucou

Vďaka ich športovému duchu a dodržiavaniu pravidiel obdržal cenu Spirit of the Game tím Podvysoká. Veríme, že tento turnaj si každý užil naplno, nabral veľa skúseností a na budúci rok sa vidíme opäť.

 

Kontaktuj nás

Chceš prísť na tréning , zaujíma ťa viac náš klub alebo sa chceš len niečo spýtať ?