Základoškolská Kysucká liga

Späť na domovskú stránku

2.11. 2018 náš tím zorganizoval prvé kolo Základoškolskej Kysuckej ligy na Staškove. Prvého kola sa zúčastnilo celkovo 9 tímov z 6tich škôl. Je príjemné vidieť, že naše úsilie rozšíriť ultimate frisbee aj na základných školách sa vyplatilo. Avšak, bez podpory by toto nebolo možné zrealizovať, preto sa chceme poďakovať zriaďovateľom CVČ Staškov, sponzorom podujatia: discline.com, ELITE GYM Raková, Slovenská asociácia frisbee a taktiež všetkým dobovoľníkom z klubu, rodičom, súťažiacim žiakom a vedúcim krúžkov.

Umiestnenie:

  1. ZŠ Podvysoká
  2. ZŠ Zákopčie
  3. ZŠ Zákopčie
  4.  CVČ Klokočov
  5.  CVČ Staškov
  6.  CVČ Staškov
  7.  CVČ Klokočov
  8.  CVČ Turzovka
  9.  CVČ Raková

Spirit of the GameZŠ Podvysoká.

Kontaktuj nás

Chceš prísť na tréning , zaujíma ťa viac náš klub alebo sa chceš len niečo spýtať ?