Halové majstrovstvá SR Mix

Späť na domovskú stránku

Cez víkend 30.-31.3. sa konal na Kysuciach Radoli ďalší turnaj! Tentokrát sa jednalo o Halové Majstrovstvá Slovenska v kategórii Mix. Najbližšie k tomu mal výber hráčov North Side do 17 rokov, ktorý prekvapivo v štvrťfinále vyradil náš Áčkový výber a dostal sa tak po vypätom dueli do prvej štvorky. Napokon si po nevydarenom semifinále a prehratom boji o bronz odnášajú z podujatia 4. miesto.
North Side A mal jasne ambície. Nadviazať na minulé výkony a rozšíriť medajlovú zbierku. Prvý deň tomu všetko nasvedčovalo 2. miesto v skupine po jedinej prehre s Baník lásky Prievidza (9:10). Druhý deň pre nás však čakala studená sprcha v podaní nevydareného štvrťfináloveho duelu s naším NS výberom do 17 rokov.  Z turnaja sme si teda odniesli 5. miesto avšak s biliancou 5 výhier a 2 prehry.
Tretí tím, ktorý sme z Kysúc na podujatie postavili bol North Side B. Cieľom bolo prevažne získavať skúsenosti, učiť sa, trénovať základné herne princípy a koncepty. Behom turnaja potešili peknou hrou a obetavými výkonmi. Mužstvo mladších a starších hráčov si z turnaja odnáša 9. miesto. Pre nás však veľmi cenné skúsenosti, ktoré zúročíme behom vonkajšej sezóny.

Kontaktuj nás

Chceš prísť na tréning , zaujíma ťa viac náš klub alebo sa chceš len niečo spýtať ?